METSANDUSE KUTSEVÕISTLUSED

Eelinfo 2023. a võistluste kohta on peagi tulemas!

Osalema on oodatud kõik metsandusettevõtete, metsaühistute ja teiste metsandusega seotud organisatsioonide liikmed või töötajad, Luua Metsanduskooli ja Eesti Maaülikooli metsanduse ja inseneeria instituudi õpilased, töötajad ja vilistlased, metsandusega seotud füüsilisest isikust ettevõtjad, erametsaomanikud ja koostööpartnerid. 

Esimesel päeval toimuvad traditsioonilised kutsevõistlused. Võistlevad metsakasvatajad, metsameistrid, masinaoperaatorid ja teised. Lisaks on reedesel päeval võimalik kaasa elada raievõistlejatele. Teisel päeval toimuvad legendaarsed metsaüliõpilaste korraldatud sportlikud mängud, kus pannakse proovile nii individuaal- kui ka meeskonnatöö oskused. 

PROGRAMM

Kutsevõistluste programmis on oodata arvukalt kutse- ja spordialasid. Suveõhtutest ei puudu ka muud meelelahutuslikud tegevused! 

VÕISTLUSALAD

Tutvu kutsevõistluste üldjuhendi ja võistlusalade juhenditega. Toimuvad nii individuaal- kui ka meeskondlikud võistlused. Peale iga ala esikolmiku kuulutatakse välja ka ÜLDarvestuse võitja.

REGISTREERIMINE

Registreerimine käib kutsevõistluste kodulehe kaudu. Piletid saab soetada keskkonnast Fienta. 

MAJUTUS

Osalejatele on organiseeritud telklaager. Eelbroneerides ja vabade kohtade olemasolul majutatakse osalejaid Järvselja Õppe- ja Katsemetskonna ühiselamutes.

Majutuse broneerimiseks ühiselamutes võta ühendust ürituse korraldajaga. 

TOITLUSTUS

Kutsevõistluste ametlik toitlustaja on Gustav Catering.

Võistlustele soetatud pilet tagab kõikidele osalejatele 5 toidukorda: reedel lõunasöök ja õhtusöök, laupäeval hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök. Kõikidele osalejatele antakse käepael, mille alusel toitlustusalast süüa saab.

Reede õhtul on lisaks avatud snäki- ja joogibaar. 

SOTSIAALMEEDIA

Jälgi ka meie Facebooki lehekülge, sest just sinna postitame värskeid uudiseid!